Vissza a főoldalra

Jelenlegi osztályok            Végzett osztályaink 

Jelenlegi osztályok (2019/2020. tanév)

 

1.a
Osztályfőnök:
Keszi Tamás Gézáné
1 Ábrahám Liza
2 Buga Botond
3 Cseh Dorottya
4 Deme-Kovács Míra
5 Dominek Zétény
6 Hadarics Csenge
7 Herczku Lili
8 Horváth Benedek
9 Kovács Ákos
10 Lascsik András
11 Margli Zsófia
12 Németh-Kövi Levente
13 Nikodém Kornélia
14 Orbán Barnabás
15 Orbán Bence
16 Pálinger Dorka
17 Szabó Gréta
18 Szabó Soma
19 Szakács Áron
20 Szalai Lenke
21 Szűr Bianka
22 Tóth Balázs
23 Tóth Boglárka
24 Tóth Karolina
25 Tullner Patrícia
26 Ujhelyi Kamilla
27 Varga Léna
28 Varga Zalán
 

1.b
Osztályfőnök: Horváthné Waldmann Anna
1 Bischoff Nadin
2 Bognár Benjámin Noel
3 Czepek Róbert
4 Gál Larina Blanka
5 Gede Laura
6 Hadj-Tayeb Kerim
7 Horváth Bence Kristóf
8 Ihász Gréta
9 Kónyi Zsófia
10 Kósa Szabolcs
11 Kovács Amira
12 Kökény Szabolcs
13 Krémer Ádám Bende
14 Kulcsár Laura
15 Liscsai Jázmin
16 Lung Liza
17 Molnár Teó
18 Nacsa Mátyás József
19 Nagy Dominik
20 Naszódi Linett
21 Rittinger Emma Bella
22 Sárkány Vivien Lia
23 Szabó Simeon
24 Szekeres Dávid Krisztian
25 Tormási Barnabás
26 Várady Bálint
27 Vendégh Márton
28 Zagyva Zsanett
 

2.a
Osztályfőnök:
Világi Tamásné
1 Ács Borbála
2 Bagó Bernadett  Mária
3 Bodogán Lili
4 Bokor Csilla
5 Csóka Emma
6 Fördős Mercédesz Fanni
7 Horváth Misa
8 Inoka Mira
9 Kisutcányi-Tóth Adél
10 Kozma Boglárka
11 Lampert Bendegúz
12 Ludikár Maja Orsolya
13 Marosi Csenge
14 Marton Bernát
15 Nagy-Burkus Boglárka
16 Németh Lana
17 Schmidt Mátyás
18 Somogyi Soma
19 Szabó Dominik Péter
20 Szigeti Dominik
21 Tavaszi Zorka
22 Tibold Boglárka
23 Tóth Adrienn
24 Tóth Martin Gábor
25 Tóth Patrik
26 Varga-Kovács Zétény
 

2.b
Osztályfőnök: Némethné Müller Julianna
1 Berger Zalán Agenor
2 Blaskó Veronika
3 Bognár Hanna Mira
4 Emődi Imre Dominik
5 Erdős Milán
6 Gede Bence Dávid
7 Hadj-Tayeb Zina
8 Kecskés Márk
9 Kéring Regina Katalin
10 Kohuth Luca
11 Kónyi Gergő
12 Kovalovszki Bence
13 Kovalovszki Gergő
14 Lassu Bence
15 Ludman Leila
16 Major Gellért
17 Mosonyi Mira Veronika
18 Németh Áron
19 Novák Hanna
20 Novák Levente
21 Papp Adrián Martin
22 Pintér Balázs
23 Szeitz Hunor
24 Trapp Kornél
25 Udvardi Léna Napsugár
26 Vida Zalán
27 Vörös Dominik Márk
 

 

3.a
Osztályfőnök: Róthné Mezővári Lilianna

1 Benedeczki Dorina Lia
2 Bertalan Anna Boglárka
3 Blazovics Maja
4 Borsos Réka
5 Böjthe Laura
6 Gyarmathy Richard Tibor
7 Hodvogner András
8 Horváth Hanna Kiara
9 Jagodics Áron
10 Jankovics Dávid
11 Komáromi Flórián
12 Kozma Ádám
13 Kozma Borbála
14 Margli Nóra
15 Nagy Szófia
16 Ondrejó Boróka
17 Peitl Erik
18 Pócsi Eleonóra
19 Surányi Benedek Gábor
20 Szakács Márton
21 Szédelyi Regina
22 Szekér Lili
23 Szilágyi Dominika Noémi
24 Tivald Borbála Karina
25 Tringer Borbála
26 Tullner Péter
27 Vikidár Jázmin
28 Zagyva Balázs

 

 

 

3.b
Osztályfőnök: Szabó Judit

1 Bekő Bálint
2 Berki Klára Klementina
3 Bokodi Fanni
4 Bolla Zsófia
5 Burján Hajnalka
6 Förhécz Dániel Áron
7 Jámbor Benedek Ivó
8 Kovács Lotti
9 Major Mira
10 Mátai Marcell
11 Mátek Flórián Róbert
12 Mázsa Virág
13 Menyhárt Mirjam
14 Milus Maxim
15 Molnár Krisztián
16 Németh Dorián
17 Nincsics Lilla
18 Pozsgai Tibor József
19 Rácz Petra
20 Rozman Bianka
21 Sarus Sándor Zoltán
22 Sebestyén Viktória
23 Timár Áron
24 Tóth Fanni
25 Tóth Zétény Álmos
26 Udvardi Bence
27 Vida Zétény
28 Zsolnai Felicián

 

 

 

4.a
Osztályfőnök:
Cserné Fekete Irén

1 Deme-Kovács Liza
2 Fátrai Emma Zsófia
3 Hodvogner Mátyás
4 Kovács Anita
5 Nagy-Csordás Rebeka
6 Németh Ádám
7 Orbán Zsófia
8 Pápai Lilla
9 Patai Zsófia Mária
10 Petőcz Márkó
11 Rozs Mátyás
12 Rugovics Boján
13 Szakács Vivien
14 Tóth Réka
15 Varga-Bajzek Csenger
16 Vig Dávid
17 Wellner Mercédesz
18 Zöldág Lara
19 Zsebedics Bulcsú

 

 

 

4.b
Osztályfőnök:

Horváth Zoltánné Gyurics Katalin

1 Anczenberger Alex László
2 Bank Júlia
3 Bartal Barnabás
4 Bognár Krisztián Szabolcs
5 Bokor Máté
6 Csankó Dominik
7 Dominek Dalma
8 Eredics Mira
9 Fülöp Bertold
10 Hangonyi Bernadett
11 Horeczki-Szűr Botond
12 Katona Attila
13 Molnár Bálint
14 Nagy Laura Ágota
15 Németh Benedek
16 Németh Emma
17 Schmidt Nándor
18 Tóth Nóra
19 Tóth Réka
20 Török Luca

 

 

 

4.c
Osztályfőnök: Szili Zsuzsanna

1 Ábrahám Martin
2 Bácskai Attila
3 Balogh Róbert Benjámin
4 Benkő Dorina Napsugár
5 Bucsics Sunita Réka
6 Csizmadia Bence
7 Csonták Luca
8 Horváth Izabel Klára
9 Kálló Bálint Erik
10 Kovácsevics Jamina Lizett
11 Kuti Lilian
12 Mészáros Jázmin Dolóresz
13 Nagy Thomas Daniel
14 Sárközi Mátyás
15 Sárváry Tamás
16 Szabó Lili Fanni
17 Takács Lóránt

 

 

 

5.a
Osztályfőnök:
Piszkerné Gergócs Rita

1 Ács Dalma
2 Balla Borbála Bíborka
3 Bognár Zsófia
4 Fábián Tamara
5 Förhécz Enikő
6 Gábris Eszter Eliza
7 Gömbi Martin
8 Gremola Ádám
9 Horváth Lili
10 Horváth Polli
11 Jagodics Míra
12 Kertész Flóra Ágnes
13 Király Dániel
14 Kiss Jázmin
15 Máté Bence
16 Miseta Roland
17 Morva Márk Zoltán
18 Nagy Emese
19 Ondrejó Barnabás
20 Pászti Csaba
21 Tóth Réka
22 Vadász Amina
23 Varga Kristóf
24 Vikidár Anna

 

 

 

5.b
Osztályfőnök:
Papy Gabriella

1 Advokaat-Hanis Hanna Ágnes
2 Bakos Emília
3 Ballai Áron
4 Bodor-Kövi Zsombor
5 Bogár Márton Zsolt
6 Csizi Mona Izabell
7 Csöregi Anna
8 Egyházi Réka
9 Hujber Adél
10 Kajos Ádám
11 Kovácsevics Kevin
12 Kozma Márk
13 Kötél Boglárka Dóra
14 Lantos Miklós Róbert
15 Mosonyi Máté Örs
16 Péntek Szilárd
17 Péterfi Alfréd Vencel
18 Takács Kristóf
19 Tóth Nimród Arszak
20 Ujvári Ákos

 

 

 

5.c
Osztályfőnök: Németh Ildikó

1 Ecker Máté
2 Ecker Míra
3 Egri Nóra
4 Etl Georgina Csenge
5 Hercsel Dóra
6 Józsa Tibor
7 Kiss Richárd Márton
8 Kutasi Kitti
9 Lang Nikolett
10 Molnár Viola
11 Nagy Erik Róbert
12 Nagy Laura
13 Nagy-Koronczay Nelly Julianne
14 Stánsits Viktória
15 Stehenics Olivér René
16 Szabó Dominik Imre
17 Szilágyi Szilvia
18 Takács Ákos Imre
19 Vad Zoltán Attila

 

 

 

 

6.a
Osztályfőnök: Bizzerné Szabó Judit

1 Bálint Emili Zsófia
2 Bálint Laura
3 Berkes Tímea
4 Bikás Dávid
5 Borcsik Bertold
6 Földeák Dóra
7 Gyömörei Ákos
8 Inoka Hunor
9 Karasek Hanna
10 Kiss Dávid Levente
11 Kletner Bence Gábor
12 Kozma Benedek
13 Kőrösfalvi Krisztián
14 Liguori Corinne Azzurra
15 Nagy Denissza
16 Nagy Kinga Boglárka
17 Nagy-Csordás Petra
18 Németh Huba Zsolt
19 Pápai Gergő
20 Sárkány Elizabet
21 Szabó Dávid Péter
22 Szakács Flóra Kincső
23 Szenczi Flórián
24 Szilágyi Barnabás
25 Tamásovits Máté
26 Tima Noémi Kinga
27 Ujvári Zsófia
28 Varjas Bence
29 Zöldág Csenge Katalin
 

 

 

6.b
Osztályfőnök:
Dr. Bartháné Kovács Gyöngyi

1 Balogh Marcell
2 Bank Ákos
3 Berki Fruzsina
4 Dovánszki Ruben
5 Eredics Milán
6 Földes Zsombor Roland
7 Hollósi Boglárka
8 Horváth Kata
9 Kiss László Richárd
10 Kiss Veronika Olívia
11 Kolozsvári Anna
12 Kovács Bence
13 Litz Alma
14 Menyhárt Martin Milán
15 Mernyó Denisza
16 Mikola Atilla
17 Nagy Jessica
18 Pellek Rudolf
19 Sári János
20 Sári Tamás
21 Sarus Terézia Ilona
22 Sipos Jácint
23 Sipos Liliána Adrienn
24 Takács Ádám Zsolt
25 Tóth Gábor
26 Udvardi Márk
27 Varga Loretta Kira
28 Wellner Valter
 

 

 

7.a
Osztályfőnök: Szalainé Hécz Tünde

1 Benedeczki Barbara Bianka
2 Czelter Maja
3 Emődi Martina Lilla
4 Hadarics Laura Erzsébet
5 Hujber Kristóf
6 Koller Luca
7 Kovács Ákos
8 Kümmel Benedek
9 Mernyó Emese
10 Mészáros Kira
11 Nagy Ármin
12 Nagy Csenge
13 Németh Bonifác
14 Pőcze Anna
15 Pőcze Liliána
16 Soós Laura Szonja
17 Sulyok Boglárka
18 Szőts Adrienn
19 Tibold Hajnalka Luca
20 Tombor Diána
21 Tóth Albert
22 Zsidi Ninetta
 

 

 

7.b
Osztályfőnök: Katona Attiláné

1 Bálint Roland János
2 Cepek Balázs
3 Czompa Félix Bence
4 Földes Dénes Szilárd
5 Fülöp Lili Petra
6 Gede Balázs
7 Gulyás Máté Róbert
8 Hajba Bálint
9 Horváth Martin
10 Jandl Enikő
11 Józsa Krisztina
12 Keresztes Fanni Éva
13 Kocsis Dávid
14 Kovács Áron
15 Major Dániel
16 Nagy Norbert
17 Németh Gergely
18 Németh Lili Bernadett
19 Németh Zalán
20 Sarus Abigél
21 Stehenics Sándor Krisztofer
22 Szabó Tamás
23 Szigeti Balázs
24 Talabér Dávid
25 Tóth Abigél Beatrix
26 Tóth Szilvia
27 Varga Kornél
 

 

 

8.a
Osztályfőnök: Etseyatse Andrea

1 Árva Péter Máté
2 Bandler Róbert Dávid
3 Bank Zita
4 Berki Tamara
5 Bordás Levente Gábor
6 Csöregi Flóra
7 Ecker Dalma
8 Farkas Rebeka
9 Hercegfi Gergő
10 Jagodics Patrik
11 Kajos Dóra
12 Kennedy Valér Huba
13 Kertész Zsófia Eszter
14 Kollár Tamás Áron
15 Lanczendorfer Viktor
16 Oláh Károly
17 Osztronkovics Márk
18 Osztronkovics Máté
19 Pápai Fruzsina
20 Samodai Cintia
21 Sárváry Zsanett Angéla
22 Szabó Rebeka
23 Szendrői Cintia
24 Szigeti Eszter
25 Varga Atina
26 Varjas Tímea Emese
 

  

 

8.b
Osztályfőnök:Pápistáné Tarnai Gabriella

1 Babics Mihály
2 Baranyi Máté
3 Bekő Ádám
4 Benda Norbert
5 Berkes Dávid Zoltán
6 Berta Richárd Ottó
7 Bolla Ákos
8 Bozi József Krisztián
9 Braun Dorina
10 Csapó Olivér
11 Etl Dávid
12 Halász Ajsa
13 Halász Viktória Napsugár
14 Kletner Noémi
15 Koch Patrik Péter
16 Kovács Dorottya
17 Lang Márk
18 Pellek Zsuzsanna
19 Pereira Natália
20 Simon Klaudia
21 Somogyi Bence Sándor
22 Soós Dániel
23 Szemethy Levente
24 Takács Emil
25 Téringer Dániel
26 Téringer Róza
27 Vadász Bianka

Végzett osztályok

1985/1986. tanév 8.a Osztályfőnök: Keszei Marianna 1. Barabás Tamás 2. Baranyai Andrea 3. Barta Katalin 4. Biliczki Piroska 5. Bondor Zsolt 6. Hajnik Gyula 7. Horváth Zoltán 8. Horváth Zsuzsanna 9.  Kovácsevics István 10. Kuti Brigitta 11. Molnár Tünde 12. Pantyuhin Richárd 13. Petrovicz Zsolt 14. Szász Csaba 15. Szetei Katalin 16. Szűcs Edina 17. Takács Béla 18. Téglás Hajnalka 19. Ungerhofer Sándor 20. Zalka Ildikó21. Zalka Norbert
1985/1986. tanév 8.b Osztályfőnök: Szabó Józsefné 1.  Banai Mónika 2.  Butsy Krisztina 3.  Galamb Szabolcs 4.  Hajdár István 5.  Haller Tamás Róbert 6.  Hegyi Csaba 7.  Kelemen Tamás 8.  Kőhalmi Ildikó 9.  Molnár Zsolt 10. Nagy Zsolt 11. Németh Anikó 12. Rácz Éva 13. Rubin Róbert 14. Scharek Zsuzsanna 15. Szokolai Péter 16. Takács Henriett 17. Torma Sándor 18. Turóczi Zita 19. Turóczi Zsolt 20. Versegi Éva 21. Vörös Csaba Kálmán 22. Zsidi Rita
1985/1986. tanév 8.c

Osztályfőnök: Dinnyés Ferencné

1.  Báti Norbert 2.  Csuti Róbert 3.  Gúth Gábor 4.  Horváth Beáta 5.  Horváth Katalin 6.  Jagudits Ákos 7.  Kerekes Szabolcs 8.  Kiss Judit 9.  Kollár Judit 10. Kósa Irén 11. Körtvélyesi Beáta 12. Nagy Attila 13. Nakuti Tamás 14. Posta Aliz 15. Sárközi Virág 16. Soós Andrea 17. Székely Tibor 18. Tengelics Attila 19. Vida Ildikó 20. Viski András
1986/1987. tanév 8.a

Osztályfőnök: Szilvási Józsefné

1.  Ács Renáta 2.  Edvy Ilona 3.  Grusz Anita 4.  Gyömörei Mónika 5.  Győrkös István 6.  Haiczinger István 7.  Hérics Tímea 8.  Horváth Zsolt 9.  Jankó Szilvia 10. Kárpáti Zoltán 11. Koczkás Andrea 12. Kotrba Margit 13. Kovács László 14. Nagy Balázs 15. Nagy Péter 16. Papatyi Melinda 17. Pintér Anikó 18. Pulai Beatrix 19. Salga István 20. Sebők Mónika 21. Somogyi Sándor 22. Szabó Beatrix 23. Szabó Zoltán 24. Takács Zoltán 25. Tóth János
1986/1987. tanév 8.b Osztályfőnök: dr. Mészárosné Naszódi Beatrix 1.  Áder  Péter 2.  Benkő Ingrid 3.  Cseke István 4.  Déri Zsolt 5.  Dovánszki Zsuzsanna 6.  Fáczán Erika 7.  Gede Attila 8.  Gönczöl Éva 9.  Hantó Andrea 10. Horváth Emőke 11. Kovács Erika 12. Kóbor Katalin 13. Kutács Henriett 14. László Mónika 15. Legler Csaba 16. Plózer Gábor 17. Rozsovits Péter 18. Sári Andrea 19. Szabó Gyöngyi 20. Villányi emőke
1986/1987. tanév 8.c Osztályfőnök: Koncz Zsolt 1.  Bartal Attila 2.  Bolla Veronika 3.  Csuti Mihály 4.  Dub László 5.  Fehér Tímea 6.  Gáspár István 7.  Horváth Tamás 8.  Hujber Tamás 9.  Hutter Veronika 10. Keszi Nikoletta 11. Knausz Csaba 12. Kránitz Géza 13. Molnár Ferenc 14. Nagy Zsolt 15. Néveri Lea 16. Pintér Péter 17. Sziráczky Csaba 18. Takács Zsolt 19. Tóth Anita 20. Tuba Ibolya 21. Vass Krisztina
1987/1988. tanév 8.a Osztályfőnök: Lakics Katalin 1. Bagó Ildikó 2. Bajusz Éva 3. Berger Adrián 4. Czap Tímea 5. Domján Csaba 6. Gunics Zoltán 7. Hahajev Alexandr 8. Jagudics Balázs 9. Kalas Andrea 10. Kerekes Hajnalka 11. Kozma Norbert 12. Mészáros Enikő 13. Molnár Rita 14. Nagy Katalin 15. Orosz Katalin 16. Pál Beatrix 17. Pető Barbara 18. Régi Róbert 19. Szűcs Magdolna 20. Ternyák Henriett 21. Varjasi Norbert 22. Végh Katalin 23. Vörös Edina Eszter
1987/1988. tanév 8.b Osztályfőnök: Gáborné Czimmer Katalin 1.  Bech Ildikó 2.  Deák Tamás 3.  Fogarasi László 4.  Francia Gábor 5.  Gáspár Zoltán 6.  Gulyás Krisztina 7.  Hercegfi Péter 8.  Kelemen Zita 9.  Kollár Krisztián 10. Kuroli Enikő 11. Meller Krisztina 12. Mersits Norbert 13. Németh Anita 14. Nikodém Zsuzsanna 15. Pál Katalin 16. Pintér Róbert 17. Plózer Eszter 18. Szabó Mónika 19. Sztojka Barbara 20. Szűcs Edina 21. Varga Petra 22. Vukovics Henriett
1987/1988. tanév 8.c 

Osztályfőnök: Károly Imréné

1.  Bense István 2.  Bognár Bálint 3.  Csicsai István 4.  Farkas Szabolcs 5.  Fekete Tünde 6.  Hantó László 7.  Horváth Erika 8.  Józsa Henriett 9.  Kasztner Ildikó 10. Kerpics Judit 11. Kotlovics Renáta 12. Kozma Sándor 13. Kustyán Sándor 14. Molcsányi Dávid 15. Nagy Rita 16. Pénzes Evelin 17. Pusztai Hajnalka 18. Rácz Tibor 19. Rostási  Orsolya 20. Szabados Renáta 21. Szász Balázs 22. Ujhelyi Gábor
1987/1988. tanév 8.d  Osztályfőnök: Ruday Éva 1.  Bagó László 2.  Baksa Dóra 3.  Csizik Tímea 4.  Farkas Andrea 5.  Fekete Renáta 6.  Galamb Noémi 7.  Halász Csaba 8.  Imre Balázs 9.  Jantó János 10. Kiss Zita 11. Lung Márta 12. Majzák Zoltán 13. Panák Tímea 14. Pápai Andrea 15. Sebők Zoltán 16. Simon Mónika 17. Strancz Rezső 18. Szakács Anna 19. Szalai Barbara 20. Szabó Szilvia 21. Szabó Zoltán 22. Szántó József 23. Szűcs Alíz 24. Takács Zsuzsanna 25. Török Renáta
1988/1989. tanév 8.a Osztályfőnök: Miletics Jánosné 1. Babos Gábor 2. Bóna Henriett 3. Csobod Eszter 4. Fedornyák Iván 5. Gazdik Rita 6. Horváth Lia 7. Huszár Noémi 8. Író Gergely 9. Jankó Bernadett 10. KAnna Eszter 11. Kovács Eszter 12. Kovács Gergely 13. Lung Mária 14. Molnár Gábor Tamás 15. Nagy Veronika 16. Nyikos-Kiss Anita 17. Örkényi Enikő 18. Ribarik Gábor 19. Rigó Renáta 20. Stipkovics Krisztina 21. Szabó Henrietta 22. Szabó Mónika 23. Takács Linda 24. Tóth Adrienn
1988/1989. tanév 8.b Osztályfőnök: Koncz Zsolt 1.   Áder Krisztina 2.   Balogh Ferenc 3.   Bokodi Bernadett 4.   Bsonka Tímea 5.   Bemjén Tímea 6.   Edvy Zsolt 7.   Gyömörei János 8.   Hannich Szilvia 9.   Horváth Csaba 10.  Kincses Kaludia 11.  Konczos Herbert 12.  Kopócsi Péter 13.  Mátis László 14.  Mázi György 15.  Nizder Károly 16.  Oláh Szilvia 17.  Orbán Szabolcs 18.  Orsós Attila 19.  Pápai Lívia 20.  Pécsinger Márta 21.  Rojkó Tamás 22.  Sági Bertold 23.  Sipőcz Éva 24.  Szalai László 25.  Tóth Norbert 26.  Triber Mónika
1988/1989. tanév 8.c Osztályfőnök: Takács Ferencné 1.   Ács Andrea 2.   Bertha Szabolcs 3.   Bolla Marianna 4.   Bubernik Péter 5.   Butsy Péter 6.   Csóré Anikó 7.   Dér Péter 8.   Endrédi Henrietta 9.   Ficza Henrietta 10.  Gönczöl Antal 11.  Győri Csaba 12.  Huszár Anita 13.  Kiss Gábor 14.  Kollár Adrián 15.  Laposa Dezső 16.  Márkus Sándor 17.  Mikóczi Melinda 18.  Nagy Andrea 19.  Nagy Szabolcs 20.  Németh Katalin 21.  Parragh Szilveszter 22.  Pintér Zoltán 23.  Sándor Renáta 24.  Sován Krisztián 25.  Tóth Mónika 26.  Varga Richárd
1988/1989. tanév 8.d Osztályfőnök: Ivánné Bodó Veronika 1.   Benkő Márta 2.   Burján Krisztián 3.   Csizmazia Attila 4.   Dózsa Hajnalka 5.   Éger Beáta 6.   Fehér Mónika 7.   Horváth Attila 8.   Józsa Gábor 9.   Kollár Orsolya 10.  Kozma Lívia 11.  Nagy Kinga 12.  Pákai Andrea 13.  Pákai József 14.  Pápai Renáta 15.  Soós Henriett 16.  Strancz Ákos 17.  Szuszán Mihály 18.  Szűcs Szabolcs 19.  Tóth Tamás 20.  Varga Andrea 21.  Varga Norbert 22.  Varga Sándor 23.  Vig Sándor 24.  Virbán  Mónika
1988/1989. tanév 8.e Osztályfőnök: Gyulainé Várszegi Judit 1.   Ábrahám Andrea 2.   Babits Katalin 3.   Bertók Szilárd 4.   Dévay Gyula 5.   Fehér Mária 6.   Gulyás Andrea 7.   Herbicz Zita 8.   Horváth Henrietta 9.   Horváth Lilla 10.  Illyés Tímea 11.  Kiss Sándor 12.  Koncz Dalma 13.  Mikli József 14.  Nagy Anikó 15.  Nagy István 16.  Néveri Gábor 17.  Ősz Krisztián 18.  Szabó Péter 19.  Szakács Imre 20.  Szakács Zsolt 21.  Szász Tibor 22.  Szigeti Miklós 23.  Szluka Renáta 24.  Vörös Róbert 25.  Weingart Zsuzsanna
1989/1990. tanév 8.a Osztályfőnök: Szitáné Horváth Judit 1.   Ambrus László 2.   Bán Ingrid 3.   Bedők Anita 4.   Bolla Beatrix 5.   Csáki Zoltán 6.   Farkas Beatrix 7.   Hluchány Judit 8.   Horváth Eszter 9.   Horváth Marianna 10.  Író Melinda 11.  Juranovics Judit 12.  Kálinger Tímea 13.  Kemecsei Andrea 14.  Kollár Viktória 15.  Kontra Péter 16.  Kovács András 17.  Körmendi Viktória 18.  Kövi Renáta 19.  Leszlauer Réka 20.  Metzker Szilárd 21.  Németh Helga 22.  Rácz Rita 23.  Róbert Vanda 24.  Soóky Henrietta 25.  Szalai Zoltán 26.  Szórády Csilla 27.  Török Anita 28.  Varga Orsolya
1989/1990. tanév 8.b Osztályfőnök: Szabó Józsefné 1.   Ábrahám Ottó 2.   Bíró Anett 3.   Bodor Zsuzsanna 4.   Boglári Tibor 5.   Bognár Csaba 6.   Bolla Lívia 7.   Czeiner Beáta 8.   Deme Barbara 9.   Fodor Tibor 10.  Gulyás Róbert 11.  Győri Angéla 12.  Hutvágner Anita 13.  Jankovits Tamás 14.  Kerpics Tamás 15.  Krasznai Tamás 16.  Méri István 17.  Molnár Krisztina 18.  Nagy Zoltán 19.  Németh Kornél 20.  Pasek Szilvia 21.  Péczeli Gabriella 22.  Scheier Krisztina 23.  Szalai Krisztián 24.  Szentes Ágota 25.  Unterhoffer Mária 26.  Vanhall Mónika 27.  Varga László
1989/1990. tanév 8.c Osztályfőnök: Michl Istvánné 1.   Dér Krisztián 2.   Dupcsik Ferenc 3.   Farkas Éva 4.   Gellér Tamás 5.   Gönczöl Zsolt 6.   Gulyás Veronika 7.   Halász Péter 8.   Harangozó Imre 9.   Horváth Brigitta 10.  Horváth Henriett 11.  Horváth Róbert 12.  Kaincz Krisztián 13.  Kiss Márta 14.  Koczkás László 15.  Kopócsi Zsuzsanna 16.  Lascsik András 17.  Matis Róbert 18.  Móricz Tibor 19.  Nagy Károly 20.  Németh István 21.  Sándor Zita 22.  Szabó Csilla 23.  Sziffer Franciska 24.  Tóth Eszter 25.  Tóth Petra 26.  Végh Ildikó
1989/1990. tanév 8.d

Osztályfőnök: Baksa Cecília

1.   Báló Anita 2.   Barta Zita 3.   Czantleitner Emese 4.   Cseke Gyöngyi 5.   Deák Mihály 6.   Dunavári András 7.   Garlinczky Katalin 8.   Gyökér László 9.   Horváth Klára 10.  Horváth Péter 11.  Inotai Edit 12.  Jakus László 13.  Kovácsevics Zsolt 14.  Kun János 15.  Majtényi Zsolt 16.  Németh Rita 17.  Pákozdi Szabolcs 18.  Pécsi Rezső 19.  Pető Bálint 20.  Pusztai Csaba 21.  Rácz Balázs 22.  Szabó Péter 23.  Szántó Péter 24.  Tuba Andrea 25.  Vollai Zoltán
1989/1990. tanév 8.e

Osztályfőnök: Kocsis Tiborné

1.   Bartal Krisztián 2.   Bolla Marietta 3.   Böjthe László 4.   Cserepes Anett 5.   Dombi Tamás 6.   Domján Zoltán 7.   Éger Krisztina 8.   Kassai Veronika 9.   Kovács Barbara 10.  Kozma András 11.  Kugli Tímea 12.  Mahál Tamás 13.  Mariusz Kozinski 14.  Marta Kozinska 15.  Mersits Tímea 16.  Molnár Gábor 17.  Raffinger Alexandra 18.  Sipőcz Anita 19.  Szabó László 20.  Szekér Péter 21.  Takács Ivett 22.  Tóth Zsuzsanna 23.  Végh Raymond 24.  Vincze Elvira 25.  Zsebedics Zsuzsanna
1990/1991. tanév 8.a

Osztályfőnök: dr. Mészárosné Naszódi Beatrix

1.   Barabás Zsolt 2.   Bendekovits Orsolya 3.   Beyer Ildikó 4.   Bolyai Anett 5.   Borbély Zoltán 6.   Bugovits Mónika 7.   Czibik Márta 8.   Czuppon Beatrix 9.   Domján Attila 10.  Erdős Szilvia 11.  Gömbi Krisztián 12.  Hegedüs Márta 13.  Horváth Annamária 14.  Horváth Zoárd 15.  Juhász Beáta 16.  Molnár Klára 17.  Nagy Erika 18.  Nagy Norbert 19.  Németh Eszter 20.  Szigeti Ádám 21.  Szilasi Balázs 22.  Szűcs Dea 23.  Szűcs Roland 24.  Tallián Petra 25.  Téri Gábor 26.  Tóth Edina 27.  Zámbori Csaba
1990/1991. tanév 8.b Osztályfőnök: Lakics Katalin 1.   Babos Eszter 2.   Bánóczy Zoltán 3.   Benkő József 4.   Czap Zsuzsanna 5.   Csordás Katalin 6.   Csöngei Anita 7.   Fehér Katalin 8.   Hegedűs Zsófia 9.   Helmeczi Renáta 10.  Horváth György 11.  Kiss Zoltán 12.  Kövi László Csaba 13.  Máté Zoltán 14.  Menyhárt Ferenc 15.  Mészáros Dalma 16.  Németh Anita 17.  Örkényi Gábor 18.  Pongrácz Zsuzsanna 19.  Romlaki Balázs 20.  Samu Katalin 21.  Siklósi Tamás 22.  Szabó Balázs 23.  Szimeiszter Helga 24.  Takács Ildikó 25.  Tóth Gábor 26.  Varga Balázs 27.  Várnai Béla 28.  Zaupper Bence 29.  Zsebedics Adrienn
1990/1991. tanév 8.c Osztályfőnök: Balanek Gyula 1.   Ács Norbert 2.   Bedő Roland 3.   Csete Renáta 4.   Csizi Roland 5.   Csukárdi Annamária 6.   Fajkusz Lívia 7.   Fojtyik Mátyás 8.   Gombolai Renáta 9.   Hárs Tamás 10.  Herold Tímea 11.  Horváth  Katalin 12.  Krancsik Anita 13.  Kránitz Edina 14.  Kutrovics Péter 15.  Molnár Krisztina 16.  Nagy Andrea 17.  Németh Gábor 18.  Párkányi Hajnalka 19.  Párkányi László 20.  Ponty Andrea 21.  Prohászka Márta 22.  Radics Ildikó 23.  Rozek Zoltán 24.  Sári Árpád 25.  Szabados Károly 26.  Szabó Kinga 27.  Szautner Gyöngyi 28.  Szautner Ildikó 29. Szűr Róbert 30. Tóth András 31. Víg Balázs
1990/1991. tanév 8.d Osztályfőnök: Jankovits Istvánné 1.   Báló Tibor 2.   Bencsik Szabolcs 3.   Bolla Mónika 4.   Borbély Norbert 5.   Czifrik Mónika 6.   Csizmadia Barbara 7.   Dénes Gábor 8.   Feix Tamás 9.   Fekete Csaba 10.  Ferland Zsolt 11.  Gergely Norbert 12.  Gyömörei Mariann 13.  Gyöngyösi Zsolt 14.  Horváth Kinga 15.  Horváth Melinda 16.  Kerpics Zsuzsa 17.  Kovács Tünde 18.  Marosi Zoltán 19.  Németh Judit Anikó 20.  Orosz Tünde 21.  Régi Noémi 22.  Sárközi Vilmos 23.  Szollár Márta 24.  Takács Erika 25.  Török Zoltán
1990/1991. tanév 8.e

Osztályfőnök: Szitáné Horváth Judit

1.   Auer Edina 2.   Ábrahám Norbert 3.   Babics Ágota 4.   Dévay Boróka 5.   Endrődi Péter 6.   Fodor Zita 7.   Germán Mária 8.   Gubicza Csaba 9.   Gyömörei Zoltán 10.  Hautzinger Krisztina 11.  Hápli Diána 12.  Hegyi Bernadett 13.  Horváth Zoltán 14.  Inotai László 15.  Kotlovics Ferenc 16.  Kóczán Szilvia 17.  Kósa Mihály 18.  Maráz Veronika 19.  Mázi Zsuzsanna 20.  Molnár Dávid 21.  Nagy Attila 22.  Nagy Ágnes 23.  Németh Péter 24.  Patai Szilvia 25.  Pollai Szabolcs 26.  Póczik Attila 27.  Sárközi János 28.  Sipőcz László 29.  Szabó István 30.  Tóth Eszter 31.  Véber Erika 32.  Vollai Andrea
1990/1991. tanév 8. f Osztályfőnök: Laczus Károlyné 1.   Apró Katalin 2.   Bagi Gábor 3.   Csillag Krisztián 4.   Gál Krisztina 5.   Győrik Mária 6.   Horváth János 7.   Kincses László 8.   Kincses Petra 9.   Kletner Gábor 10.  Magyarits Judit 11.  Majzák Krisztián 12.  Mersits Judit 13.  Nagy Dóra 14.  Németh Zsuzsanna 15.  Ősze Zsolt 16.  Pádár Andrea 17.  Stein Ákos 18.  Szabó Lajos 19.  Szabó Tímea 20.  Szücs Bernadett 21.  Takács Ibolya 22.  Újhelyi Zoltán 23.  Varga Tímea 24.  Váradi Alfréd 25.  Vecsey Árpád
1991/1992. tanév 8.a

Osztályfőnök: Pápistáné Tarnai Gabriella

1.  Andrási Réka 2.  Bakos Bulcsú 3.  Benkő Dóra 1.  Bertha Zita 2.  Boczor Judit 3.  Borbély Gábor 4.  Czibik Péter 5.  Czuppon Melinda 6.  Dombi Éva 7.  Endrédi Zsolt 8.  Gyulai Eszter 9.  Ihász Mihály 10.  Jankovits Viktória 11.  Kovács Gergely 12.  László Katalin 13.  Megyesi Renáta 14.  Nagy Mónika 15.  Póczy Judit 16.  Sárdi Krisztina 17.  Szabó Eszter 18.  Szabó Katalin 19.  Szentendrei Balázs 20.  Tóth Hajnalka 21.  Zaupper Anita
1991/1992. tanév 8.b Osztályfőnök: Takács Péter 1.   Asztalos Tímea 2.   Balogh Enikő 3.   Bolla Zoltán 4.   Bóna Szilárd 5.   Csizmadia Anett 6.   Füstös Rita 7.   Horváth Henriett 8.   Horváth Mónika 9.   Juranovits István 10.  Kalas Györgyi 11.  Kollár Gábor 12.  Kontra Tamás 13.  Kovács Viktória 14.  Menyhárt Szilvia 15.  Molnár Brigitta 16.  Prátser Viktor 17.  Rácz Judit 18.  Rokob József 19.  Szilasi Gergely 20.  Szűr Katalin 21.  Takács Gábor 22.  Telekesi Mária 23.  Tóth Virág 24.  Varga András 25.  Varga Gábor 26.  Varga Szandra 27.  Varga Tamás 28.  Varga Viktória 29.  Vaszari Bence 30.  Végh Zsuzsanna
1991/1992. tanév 8.c Osztályfőnök: Pál Árpád 1.   Báló Katalin 2.   Börzsei Barnabás 3.   Csete Szabolcs 4.   Csuti Balázs 5.   Dömötör Attila 6.   Dupcsik Péter 7.   Farkas Szilvia 8.   Ficza Norbert 9.   Gulyás Anita 10.  Győri Katalin 11.  Horváth Erika 12.  Ihász Norbert 13.  Imre Dóra 14.  Jakab Péter 15.  Kemecsei Renáta 16.  Kollár Jácint 17.  Magyar Dominik 18.  Majtényi Kolos 19.  Nagy Anita 20.  Nagy Gábor 21.  Nusser Viktor 22.  Sárközi Kornél 23.  Szabó Imre 24.  Szabó László 25.  Szekeres Anikó 26.  Takács Krisztián 27.  Tuller Beáta 28.  Varga Zoltán 29.  Versegi Anikó 30.  Závodszki Barnabás
1991/1992. tanév 8.d Osztályfőnök: Gáborné Czímer Katalin 1.   Babos Zoltán 2.   Balogh Krisztina 3.   Bors Szilárd 4.   Bősze Rita 5.   Csányi Csaba 6.   Csizi Krisztián 7.   Deme Anikó 8.   Gyömörei Emma 9.   Harangozó Gábor 10.  Házas Henrietta 11.  Hollós Csilla 12.  Hujber Krisztina 13.  Jánosi Marcell 14.  Kamper József 15.  Kukorelli Zsanett 16.  Kuroli Eszter 17.  Magyar Éva 18.  Mayer Zoltán 19.  Nagy Zsolt 20.  Németh Szilvia 21.  Orbán Anna 22.  Pados Ildikó 23.  Pintér Ildikó 24.  Sándor Anita 25.  Stark Péter 26.  Szarka Zoltán 27.  Szepesvári Ákos 28.  Szuszán Szilvia 29.  Tóth Andrea 30.  Tóth Zsuzsanna 31.  Varga Szabolcs 32.  Vaszary Dóra
1991/1992. tanév 8.e

Osztályfőnök: Hegyi Csabáné

1.   Apró Barnabás 2.   Balogh Kinga 3.   Báló Zoltán 4.   Benkovits Eszter 5.   Domonkos Andrea 6.   Emresz György 7.   Farkas Márta 8.   Göndör Szabolcs 9.   Horváth Anett 10.  Horváth Zsolt 11.  Kassai Gábor 12.  Köteles Attila 13.  Lascsik Andrea 14.  Mayer Péter 15.  Molnár Zoltán 16.  Nagy Zsolt 17.  Németh Erzsébet 18.  Németh Mária 19.  Németh Norbert 20.  Pintetics Petra 21.  Samu Henriett 22.  Simon Bernadett 23.  Surman Zsolt 24.  Szabó Anita 25.  Takács Péter 26.  Tóth János Balázs 27.  Tóth Veronika 28.  Villányi Gergely
1992/1993. tanév 8.a Osztályfőnök: Ruday Éva 1.   Asztalos Mária 2.   Garliczky Eszter 3.   Gáspár Balázs 4.   Horváth László 5.   Horváth Mihály 6.   Jámbor Emese 7.   Kalas Viktória 8.   Kiss Alíz 9.   Kiss Annamária 10.  Kovács Anikó 11.  Kovács Zoltán 12.  Lovász Natália 13.  Máté Judit 14.  Nusser Katalin 15.  Pados Edit 16.  Páli Andrea 17.  Péter Szilvia 18.  Pőcze Éva 19.  Somogyi Gergő 20.  Tóth Gréta 21.  Varga Anikó 22.  Varjú Krisztina
1992/1993. tanév 8.b Osztályfőnök: Ivánné Bodó Vera 1.   Bittera Marcell 2.   Borbély Nikolett 3.   Fajkusz Erika 4.   Gergely Veronika 5.   Győri Szabolcs 6.   Hlagyvik Lívia 7.   Horváth Edina 8.   Horváth Mária 9.   Járay Ferenc 10.  Jobbágy Árpád 11.  Kovács Ferenc 12.  Kustyán Roland 13.  Metzker Orsolya 14.  Mihályi András 15.  Molnár Gábor 16.  Nagy Andrea 17.  Nagy Zsuzsanna 18.  Rokob Zsolt 19.  Rostási Petra 20.  Sári Norbert 21.  Soós József 22.  Szabó Tímea 23.  Szekendi Balázs 24.  Töltösi Evelin 25.  Török Diána
1992/1993. tanév 8.c Osztályfőnök: Világi Tamásné 1.   Csapó Balázs 2.   Fekete Mária 3.   Györkös Dániel 4.   Hápli Renáta 5.   Hlagyvik Orsolya 6.   Kaincz Árpád 7.   Kerpics Gábor 8.   Kondor Krisztina 9.   Krasznai Péter 10.  Mátis Péter 11.  Méri Tibor 12.  Móricz Péter 13.  Nagy Gabriella 14.  Prátser Andrea 15.  Samu Ferenc 16.  Sipőcz Péter 17.  Somogyi Erzsébet 18.  Soós Károly 19.  Szalay Krisztina 20.  Szollár Andrea 21.  Tóth Gábor 22.  Varga Tímea 23.  Veszelka Zsófia 24.  Vörös Terézia
1992/1993. tanév 8.d Osztályfőnök: Horváth Zoltánné 1.   Auer László 2.   Báló Veronika 3.   Egri Győző 4.   Farkas Szilvia 5.   Fogarasi Katalin 6.   Francia Veronika 7.   Gulyás Péter 8.   Horváth Edina 9.   Kiss Gábor 10.  Matis Mónika 11.  Molnár Eszter 12.  Németh Erika 13.  Németh Gergely 14.  Németh Tamás 15.  Oláh Szabolcs László 16.  Pádár Zsolt 17.  Pallai Zsolt 18.  Pécsi Roland 19.  Pénzes Viktória 20.  Szautner Anikó 21.  Tóth Noémi 22.  Turóczi Erzsébet 23.  Unterhoffer Béla 24.  Vanhall Róbert
1993/1994. tanév 8.a Osztályfőnök: Hámori Zsuzsanna 1.   Babics Emil 2.   Balogh Katalin 3.   Berács Krisztina 4.   Beyer Anna 5.   Deák Gábor 6.   Endrődi Márta 7.   Fehér Eszter 8.   Fodor Szilvia 9.   Greguss Ditta 10.  Héray Anikó 11.  Horváth Katalin 12.  Hurtik Anna 13.  Hutvágner Szabolcs 14.  Kálmán Péter 15.  Kormos Judit 16.  Kovács Johanna 17.  Lázár Zsanett 18.  Mészáros Edina 19.  Németh Judit 20.  Rétallér Barbara 21.  Szalai Ágnes 22.  Szigeti Nóra 23.  Szücs Gábor 24.  Tóth András 25.  Varga Katalin 26.  Zámbori Andrea
1993/1994. tanév 8.b Osztályfőnök: Pápistáné Tarnai Gabriella 1.   Bagó Annamária 2.   Benkő László 3.   Csáki Szilveszter 4.   Dénes Gergely 5.   Ferland Attila 6.   Germán János 7.   Gyenge Ádám 8.   Herold Csilla 9.   Horváth Levente 10.  Horváth Renáta 11.  Korompai Zsófia 12.  Köteles Tamás 13.  Kutrovics Erzsébet 14.  Lukács Tibor 15.  Máté Ildikó 16.  Nagy Noémi 17.  Petrőcz Zoltán 18.  Pongrácz Péter 19.  Prohászka Róbert 20.  Rubin Zoltán 21.  Stein Balázs 22.  Szabó Árpád 23. Tóth Melinda 24. Tóth Péter 25. Varga Beáta 26. Vaszary Borbála
1993/1994. tanév 8.c

Osztályfőnök: cserné Fekete Irén

1.   Akurátni Krisztián 2.   Balogh Szabolcs 3.   Bertók Enikő 4.   Bokodi Balázs 5.   Bolyai János 6.   Dovánszki Noémi 7.   Gyömörei Nóra 8.   Hautzinger Erzsébet 9.   Herczeg András 10.  Horváth Péter 11.  Jánosi René 12.  Kovacsevics Ferenc 13.  Mayer Attila 14.  Panák Ákos 15.  Pasek Dániel 16.  Pápai Olga 17.  Pollai András 18.  Rácz Hajnalka 19.  Róka Judit 20.  Sárközi Tamás 21.  Simon Tamás 22. Sipőcz Katalin 23. Szabó Zsuzsanna 24.Tarrósi Beatrix 25. Téglás Szabolcs 26. Tóth Zsuzsanna 27. Töltősi Balázs
1994/1995. tanév 8.a Osztályfőnök: Csala Anna 1.   Boncz Dalma 2.   Csete Szidónia 3.   Gaszler Annamária 4.   Hegyi Anett 5.   Herczku Gábor 6.   Hluchány Mária 7.   Horváth Attila 8.   Kelemen Ildikó 9.   Kustyán Olivér 10.  Mahál Andrea 11.  Máté Éva 12.  Páli Gabriella 13.  Rácz Anna 14.  Ragányi Ágnes 15.  Ring Eszter 16.  Scharek Ildikó 17.  Scheier Mónika 18.  Simon Viktória 19.  Somogyi Szilárd 20.  Szekendi Noémi 21.  Tolnai Gábor 22.  Tóth Bernadett 23.  Turbuk Ágnes
1994/1995. tanév 8.b

Osztályfőnök: Laczus Károlyné

1.   Antal Árpád 2.   Czanik Tímea 3.   Cser Ádám 4.   Dinya Nikoletta 5.   Dombi Edina 6.   Fördős Nóra 7.   Horváth Linda 8.   Horváth Péter 9.   Kulcsár Zsanett 10.  Miklós Andrea 11.  Nagy Edina 12.  Nagy Petra 13.  Nagy Rita 14.  Pill Hajnalka 15.  Rácz Ágnes 16.  Ravazdi Ádám 17.  Sass Szilvia 18.  Szabó Szabolcs 19.  Szekeres Péter 20.  Varju János
1994/1995. tanév 8.c

Osztályfőnök: Lakics Katalin

1.   Babits Péter 2.   Bakos Judit 3.   Császár Katalin 4.   Fekete István 5.   Gombolai Erzsébet 6.   Hollós Ákos 7.   Kiss Zoltán 8.   Krancsik Tamás 9.   Magyar Csaba 10.  Mészáros Katalin 11.  Nagy Ádám 12.  Nagy György 13.  Németh András Gergely 14.  Németh Miklós 15.  Péter Győző 16.  Szabó Andrea 17.  Szabó Renáta 18.  Szalai József 19.  Tóth László 20.  Várnai Viktória 21.  Vas Bernadett 22.  Vaszary Dávid 23.  Virág Judit
1995/1996. tanév 8.a Osztályfőnök: Nagy Ilona 1.   Barsy Boglárka 2.   Berki Krisztián 3.   Dégay Róbert 4.   Gyulai Katalin 5.   Herczku Lilla 6.   Hornung Andrea 7.   Horváth Annamária 8.   Horváth Réka 9.   Kiss Teréz 10.  Kormos Andrea 11.  Molnár Tamás 12.  Nagy Éva 13.  Raffinger Viktória 14.  Vecsey Gyula
1995/1996. tanév 8.b Osztályfőnök: Jankovits Istvánné 1.   Bendekovits Nóra 2.   Bujtás Miklós 3.   Dovánszki Heléna 4.   Farkas Nikolett 5.   Horváth Zoltán 6.   Józsa Dóra 7.   Kószás Attila 8.   Pákozdi Adrienn 9.   Rogus Katalin 10.  Sebján András 11.  Simon Szilvia 12.  Szilágyi Dóra
1995/1996. tanév 8.c Osztályfőnök: Hegyi Csabáné 1.   Edvy Klaudia 2.   Egervári Gergely 3.   Ferstl Krisztina 4.   Förhécz Gábor 5.   Kládler angéla 6.   Lázár Gyula 7.   Németh csóka Levente 8.   Ponty Anikó 9.   Rácz Tamás 10.  Rendi Melinda 11.  Surman Andrea 12.  Szabó Tamás 13.  Szekeres László
1996/1997. tanév 8.a Osztályfőnök: Lakics Katalin 1.   Csordás Tünde 2.   Dégay Anett 3.   Fülöp Mónika 4.   Hajba Viktor 5.   Hornung Dóra 6.   Jankovits Zsófia 7.   Kokas Renáta 8.   Kondor Gábor 9.   Németh Brigitta 10.  Pongrácz Eszter 11.  Ring Annamária 12.  Szluka Erika 13.  Takács Klára Réka 14.  Takács Mónika 15.  Varga Szabina 16.  Zsédely Veronika
1996/1997. tanév 8.b Osztályfőnök: Ivánné bodó Vera 1.   Bene Anita 2.   Czene Tímea 3.   Daczi István 4.   Ferland Eszter 5.   Győrik Ibolya 6.   Hevessy Zsófia 7.   Kovács Mónika 8.   Lázár Virág 9.   Lőrincz Veronika 10.  Mázsa Gergely 11.  Nagy Bálint 12.  Pintér Norbert 13.  Soós Ágota 14.  Sován Ildikó 15.  Szemenkár Bernadett 16.  Varga Tamás 17.  Véber Viktória 18.  Závori Péter Tamás
1996/1997. tanév 8.c

Osztályfőnök: Takács Péter

1.   Bodnár Róbert 2.   Domján Péter 3.   Göndör Éva 4.   Gyöngyösi Zoltán 5.   Gyurgyik Bernadett 6.   Kószás Anita 7.   Kulcsár Mónika 8.   Mészáros Márta 9.   Nagy Tamás 10.  Németh Tímea 11.  Orbán Balázs 12.  Pap Gábor 13.  Polgár Veronika 14.  Szél Milán 15.  Takács Imre 16.  Téglás György
1997/1998. tanév 8.a Osztályfőnök: Nagy Ilona 1.   Cser Zsófia 2.   Fekete Gábor 3.   Járfás András 4.   Klein Ákos 5.   Kondor Viktor 6.   Kontra Julianna 7.   Lugosi Nóra 8.   Nagy Viktória 9.   Pális Helga 10.  Sárga Adrienn 11.  Tallián Lilla 12.  Valastyán Dávid
1997/1998. tanév 8.b Osztályfőnök: Pápistáné Tarnai Gabriella 1.   Benke Ottmár 2.   Buzási György 3.   Daczi Judit 4.   Domján Attila 5.   Fekete László 6.   Kugli Ákos 7.   Lábadi Szabolcs 8.   Tóth Ibolya 9.   Varga András 10.  Vári Péter
1997/1998. tanév 8.c Osztályfőnök: Horváth Zoltánné 1.   Akurátni Ildikó 2.   Asztalos Éva 3.   Berki Noémi 4.   Bubernik András 5.   Bubernik Csaba 6.   Budai Mónika 7.   Czanik Zoltán 8.   Czigler Gyula 9.   Császár Tamás 10.  Csenteri Ágnes 11.  Erdélyi Katalin 12.  Horváth Patrik 13.  Kuroli Gábor 14.  Lovász Edina 15.  Menyhárt Zoltán 16.  Molnár Réka 17.  Németh-csóka Linda 18.  Patai Patrik József 19.  Pohárnik Gergely 20.  Rabi Orsolya 21.  Sipos adorján 22.  Szabó Gyula 23.  Szabó Nikolett 24.  Szabó Zoltán 25.  Szigeti Eszter 26.  Tarisnyás Alíz 27.  Udvardi Adrienn 28. Varga Gábor 29. Véber Barbara 30. Végh Dóra Márta
1997/1998. tanév 8.d Osztályfőnök: Puskás Ágnes 1.   Amrein Péter 2.   Buda Judit 3.   Czepek Gábor 4.   Czimmermann Balázs 5.   Ekker Eszter 6.   Károlyi Zsolt 7.   Kaufmann Gábor 8.   Kis Andrea 9.   Kovács Boglárka 10.  Kustyán Csilla 11.  Léránt Zsolt 12.  Mészáros Ágnes 13.  Mihályi Melinda 14.  Nagy Alexa 15.  Németh Gábor 16.  Pintér Katalin 17.  Polczer Gábor 18.  Radics Gabriella 19.  Schillinger Zsolt 20.  Szalai Anett 21.  Szollinger Anita 22.  Tichi László 23.  Tóth Géza 24.  Varga Péter 25.  Veres Zoltán
1998/1999. tanév 8.a Osztályfőnök: Baksa Péterné 1.   Angyal Zoltán 2.   Bella Diána 3.   Benczik Zsófia 4.   Gali Renáta 5.   Horváth Dorina 6.   Horváth László 7.   Horváth Zsuzsanna 8.   Imre Vera 9.   Kokas Katalin 10.  Németh Tünde 11.  Ragányi Ria 12.  Váczi Gergely
1998/1999. tanév 8.b

Osztályfőnök: Gáborné Czímer Katalin

1.   Bárdos Veronika 2.   Bende József Tamás 3.   Bittman Richárd 4.   Egri Bálint 5.   Horváth Alexandra 6.   Horváth Nóra 7.   Kozma Zsolt 8.   Kutács Hajnalka 9.   Matkovics Gábor 10.  Megyesi Noémi 11.  Molnár Anita 12.  Nagy Enikő 13.  Pénzes Róbert 14.  Rehosek Péter 15.  Rigó Mariann 16.  Rigó Péter 17.  Rubin Gábor 18.  Szakács Ferenc 19.  Turóczi Judit 20.  Varga Viktória
1998/1999. tanév 8.c

Osztályfőnök: dr. Németh Józsefné

1.   Bartos Julianna 2.   Belecz Roland 3.   Bereczki Adrienn 4.   Bősze Ádám 5.   Farkas Milán 6.   Heizer Ferenc 7.   Kalmár Mónika 8.   Kiss Márta 9.   Kovács Csaba 10.  Kukorelli Gábor 11.  Lovász Ildikó 12.  Nagy Bernadett 13.  Nagy Péter 14.  Németh Zsuzsanna 15.  Radics Tamás 16.  Szendi Péter 17.  Váczi Gergő 18.  Varga József 19.  Varga Mátyás Tibor
1999/2000. tanév 8.a Osztályfőnök: Jankovits Istvánné 1.   Bogdán Nikolett 2.   Debisso Kinga 3.   Domján Lívia 4.   Gyurgyik József 5.   Horváth Rozália 6.   Horváth Zsófia 7.   Király Béla 8.   Kokas Zsanett 9.   Komjáthy Zsófia 10.  Kovács Dóra 11.  Kovács Kálmán 12.  Kuti Zoltán 13.  Lukács Ágnes 14.  Markó Tamás 15.  Markó Zsolt 16.  Németh Sándor 17.  Pellek Krisztián 18.  Sályi Gergő 19.  Takács Anikó 20.  Valastyán Tamás 21.  Végh Alexandra
1999/2000. tanév 8.b Osztályfőnök: Hegyi csabáné 1.   Akurátni Kornél 2.   Bejczy Szabolcs Gábor 3.   Csizmadia Gergő 4.   Fülöp Richárd 5.   Fülöp Zsuzsanna 6.   Galler Eszter 7.   Görözdi Miklós 8.   Marcali Márk 9.   Nagy Viktória 10.  Németh Gergely 11.  Sebők Tamás 12.  Szabó Dorina 13.  Szél Ádám 14.  Tarró Gábor 15.  Tóth Dusán Róbert 16.  Váradi Melinda 17.  Varga Balázs
1999/2000. tanév 8.c

Osztályfőnök: Kukorelliné Szabó Mónika

1.   Adamek István 2.   Bors Edina 3.   Farkas Klaudia 4.   Holecz Ildikó 5.   Horváth Jenő 6.   Kiss Éva 7.   Kiss Viktória 8.   Kiss Viktória 9.   Laczkovits Ádám 10.  Ludvig Tamás 11.  Major Veronika 12.  Mészáros Tibor 13.  Nagy Zoltán 14.  Nagy Zsolt 15.  Sárközi Orsolya 16.  Simon Klaudia 17.  Szabó Gábor 18.  Szalkai Veronika 19.  Sztojka Natália
2000/2001.  tanév 8.a

Osztályfőnök: dr. Konczosné Schaffer Ildikó

1.   Ábrahám János 2.   Benedek Zalán 3.   Bogár Zsófia 4.   Büki Krisztián 5.   Császár Attila 6.   Erlicz Emília 7.   Futó Róbert 8.   Gede Arnold 9.   Hartyándi Mátyás 10.  Heizer András 11.  Henye Ildikó 12.  Koszta Kata 13.  Lipcsei Nikolett 14.  Mészáros Anna 15.  Nagy Andrea 16.  Németh Éva 17.  Németh Flóra 18.  Rendi Richárd 19.  Simon Lilla 20.  Szabó Ágnes 21.  Szabó Orsolya 22.  Szedlák Mária 23.  Zsédely Katalin
2000/2001. tanév 8.b Osztályfőnök:  dr. Bartháné Kovács Gyöngyi 1.   Bittera Péter 2.   Bodrogi Tamás 3.   Budai Gábor 4.   Csóka Gergő 5.   Csörgits Máté 6.   Darnai Judit 7.   Háromszéki Ákos 8.   Horváth Evelin 9.   Horváth Gergely 10.  Kovács Viktória 11.  Mayer Ildikó 12.  Mók Gergely 13.  Paulovics Tímea 14.  Samu Viktória 15.  Süle Linda 16.  Szollár Dóra 17.  Torma Péter 18.  Tüske Andrea 19.  Varga Mátyás 20.  Varga Tamás 21.  Verdes Ramóna
2001/2002. tanév 8.a

Osztályfőnök:  Csala Anna

1.   Bella Katalin 2.   Csonka Nikolett 3.   Hartyándi Flóra 4.   Járfás Viktor 5.   Király Melinda 6.   Kozma Anita 7.   Matkovics Dóra 8.   Nagy Róbert 9.   Pellek Barbara 10.  Ponák Ildikó 11.  Sára Csenge 12.  Stipsits Gábor 13.  Sütöri Emília 14.  Szabó Zsófia 15.  Takács Krisztina 16.  Tóth Noémi 17.  Vesztergom Réka
2001/2002. tanév 8.b

Osztályfőnök: Nagy Ilona

1.   Csizmadia Richárd 2.   Csizmadia Zsolt 3.   Csizmazia Réka 4.   Kanyó Szabolcs 5.   Káposztás Miklós 6.   Kiss Anikó Georgina 7.   Kuti Georgina 8.   Lázár Barbara 9.   Nagy András 10.  Nagy Szilvia 11.  Őszik Szilvia 12.  Pacsi Ágnes 13.  Polgár Ildikó 14.  Rehosek Nikolett 15.  Sebők Ákos 16.  Sulyok Barbara 17.  Szedlacsek Eszter 18.  Tarró Balázs 19.  Tóth Diána 20.  Tóth Dóra 21.  Tóvaj Kristóf 22.  Tuba Attila 23.  Turi Péter 24.  Vas Melitta 25.  VEsztergom Imre
2001/2002. tanév 8.c

Osztályfőnök: Puskás Ágnes

1.   Bende Orsolya 2.   Benyes Péter 3.   Czucz Krisztina 4.   Csákány Zoltán 5.   Dömötör Balázs 6.   Éliás Katalin 7.   Erdős Bernadett 8.   Hegedüs Iván 9.   Horváth Attila 10.  Kánai Ádám 11.  Magyar cintia 12.  Mosolits Krisztina 13.  Nagy Zoltán 14.  Plénárd Alexandra 15.  Szendi Máté 16.  Szollinger István 17.  Tatai Renátó 18.  Tóth Attila 19.  Udvardi Attila
2002/2003. tanév 8.a

Osztályfőnök: Gyulainé Várszegi Judit

1.   Benczik Sándor 2.   Cser László 3.   Dold Ramóna 4.   Farkas Gabriella 5.   Fehér Nikolett 6.   Havasi Orsolya 7.   Horváth Bettina 8.   Horváth Fruzsina 9.   Kokas Nikolett 10.  Koós Esztella 11.  Kovács Ágnes 12.  Majtényi Judit 13.  Mihályi Judit 14.  Németh Anna 15.  Pusztai Viktória 16.  Rácz Éva 17.  Rácz Krisztina 18.  Sárközi Bianka 19.  Tóvaj Rozália 20.  Varga Márton 21.  Váczi Csaba 22.  Végh Georgina 23.  Vesztergom Veronika
2002/2003. tanév 8.b

Osztályfőnök: Baksa Péterné

1.   Farkas Ádám 2.   Farkas Szilvia 3.   Futó Petra 4.   Gombás Adrienn 5.   Horváth Judit 6.   Komjáthy Ákos 7.   Kovács Ágnes 8.   Németh Gábor 9.   Orosz Ágnes 10.  Pék Roland László 11.  Spártnitz István 12.  Szíjártó Szandra 13.  Szórádi Bence 14.  Tajler Eszter 15.  Takács Adrienn 16.  Tóth Eszter 17.  Tüske Dóra 18.  Varga Márton
2002/2003. tanév 8.c Osztályfőnök: Gáborné Czímer Katalin 1.   Balla Tamás 2.   Fehér Máté 3.   Gede Ramóna 4.   Komáromy Ákos 5.   Markó Péter 6.   Mecséri Zoltán 7.   Molnár Norbert 8.   Nagy Attila 9.   Nagy Gábor 10.  Ocskó Klaudia 11.  Polczer Krisztina 12.  Szabó Tamás 13.  Szeghy Kinga Lilla 14.  Szemes Zsuzsa 15.  Szollár Evelin 16.  Sztojka Ramóna 17.  Tállai Richárd 18.  Varga Dorina 19.  Varga Gyula
2003/2004. tanév 8.a

Osztályfőnök: Horváth Zoltánné

1.   Bedőcs Alexandra 2.   Bejczy Ádám István 3.   Bodrogi Barnabás 4.   Bólya Márton 5.   Bödök Marietta Ildikó 6.   Farkas Iván 7.   Farkas Orsolya Laura 8.   Gelák Adrián Benjámin 9.   Halma Júlia 10.  Hercsel Adél 11.  Horváth Kata 12.  Kanyó Róbert 13.  Kovács Eszter 14.  Lakatos Albert 15.  Nagy Nóra 16.  Németh Márk 17.  Obertol Roland 18.  Vári Péter 19.  Vida Nikolett
2003/2004. tanév 8.b

Osztályfőnök: Kukorelliné Szabó Mónika

1.   Balogh Diána 2.   Bella Norbert 3.   Bognár Viktória 4.   Cser Szabina 5.   Dombi Ágnes 6.   Dombi Kitti 7.   Fejes Adrienn 8.   Horváth Márió 9.   Horváth Martina 10.  Kelemen Ádám 11.  László Gábor 12.  Légrádi Ramóna 13.  Mészáros Lilla 14.  Mikl Balázs 15.  Nagy András 16.  Nagy Eszter 17.  Nagy Nikolett 18.  Simon Dávid 19.  Szabó Károly 20.  Tüske Krisztina 21.  Vértesi Dávid
2004/2005. tanév 8.a

Osztályfőnök: dr. Németh Józsefné

1.   Borbély András 2.   Csizmadia Eszter 3.   Dobos Csilla 4.   Dold Aletta 5.   Egervári Orsolya 6.   Fekete Borbála 7.   Fülöp Klaudia 8.   Gulyás Klára 9.   Hegyi Krisztina 10.  Horváth Esztella 11.  Juhász Lilla 12.  Koczkás Vivien 13.  Koczor Ádám 14.  Kokas Zsüliett 15.  Lachout Klaudia 16.  Nagy Cintia 17.  Németh Áron 18.  Panyi Eszter 19.  Schauer Anna 20.  Szabó Ramóna 21.  Szabó Zsófia 22.  Szemes Andrea 23.  Szücs Gergely 24.  Takács Fanni 25.  Touil Jemila 26.  Varga Imola 27. Wellmann Réka
2004/2005. tanév 8.b  Osztályfőnök: Piszkerné Gergócs Rita 1.   Bertalan Éva 2.   Burján Dóra 3.   Csonka Bernadett 4.   Erdélyi Imre 5.   Faludi Zoltán 6.   Farkas Gábor 7.   Fehér Anita 8.   Forgács Dániel 9.   Fülöp Zsolt 10.  Horváth Zoltán 11.  Horváth Zsolt 12.  Kelemen Gyula 13.  Kiss Laura 14.  Knauz Ramóna 15.  Koch Péter 16.  Komáromy Zoltán 17.  Kozma Balázs 18.  Lendvai Gábor 19.  Meilinger Máté 20.  Németh Norbert 21.  Pál Gergő 22.  Rosta Barbara 23.  Rott Adrienn 24.  Tajler Enikő 25.  Tuller Rebeka 26.  Turi Nikolett 27.  Vincze Lilla
2005/2006. tanév 8.a

Osztályfőnök: csala Anna

1.   Bálint Andrea 2.   Bedőcs Nikolett 3.   Bencsik Marcell 4.   Bizzer Dániel 5.   Döme Renáta 6.   Gödölle Péter 7.   Gödölle Szabolcs 8.   Héray Márton 9.   Horváth Viola 10.  Kern Olivér 11.  Kokas Ágnes 12.  Kovács Judit 13.  Major Szabina 14.  Nagy Krisztián 15.  Nyári Brigitta 16.  Papp Zsófia 17.  Szabó Dzsenifer 18.  Tóvaj Ágnes 19.  Varga Veronika
2005/2006. tanév 8.b

Osztályfőnök: Horváthné Ferencz Judit

1.   Biczó György 2.   Csizmazia Dóra 3.   Gergely Richárd 4.   Gombás Krisztina 5.   Horváth Alexa 6.   Horváth Anett 7.   Horváth Marcell 8.   Ihász Renáta 9.   Körmendi Krisztina 10.  Kürti Dóra 11.  Laribi Karim 12.  Mesics Bence 13.  Nagy Krisztina 14.  Nagy Zsófia 15.  Nemesfalvi Adél 16.  Polgár Dominik 17.  Sali Dániel 18.  Samu Dorina 19.  Spárnicz Ádám 20.  Spárnicz Tamás 21.  Takács Balázs 22.  Tüske Mónika
2005/2006. tanév 8.c

Osztályfőnök: dr. Bartháné Kovács Gyöngyi

1.   Bubernik Dóra 2.   Deribó Dorina 3.   Farkas Bernadett 4.   Frank Alexandra 5.   Horváth Péter 6.   Iliás Ferenc 7.   Kozma Bernadett 8.   Lévai Péter 9.   Mecséri Mónika Klaudia 10.  Nagy Ramóna 11.  Ocskó Vivien 12.  Plénárd Dóra 13.  Ravazdi Richárd 14.  Szűcs Renáta 15.  Téglás Attila 16.  Tiszauer Klaudia 17.  Vas Ágota 18.  Váczi Balázs
2006/2007. tanév 8.a Osztályfőnök: Pápistáné Tarnai Gabriella l. Balogh Daniella 2. Baruta Richárd 3. Bencze Petra 4. Berki Dávid 5. Csesznek Boglárka 6. Csóka Rita 7. Dekovics Dóra 8. Edvi Flóra 9. Hegyi Vivien 10. Mészáros Márk 11. Nagy Alexandra 12. Nagy Viktor 13. Nagy Vivien 14. Nyári János 15. Opra Júlia 16. Pákai Alexandra 17. Papp Zsófia 18. Péterházi Fruzsina 19. Pusztai Lilla 20. Sáling Zsófia 21. Szabó Alexandra 22. Szabó Lilla 23. Szabó Viktória 24. Varga Noémi 25. Wellmann Barna 26. Wunderli Hajnalka
2006/2007. tanév 8.b Osztályfőnök: Nagy Ilona 1. Bense István 2. Fehér Attila 3. Feix Krisztián 4. Gáspár Zoltán 5. Guszti Zsanett 6. Gyűrűs Ádám 7. Jankó Péter 8. Juhász Viktória 9. Kocsis Márk 10. Koczkás Martin 11. Kozicska Krisztián 12. Lux Brigitta 13. Meilinger Levente 14. Mészáros Márton 15. Mikl Alexa 16. Molnár Dániel 17. Nagy Dávid 18. Nagy Ibolya 19. Németh Dávid 20. Oláh Vivien 21. Rott Renáta 22. Takács Zsófia 23. Tengelics Dorina 24. Touil Rashid 25. Vida Roland 26. Zadravecz Bálint
2007/2008. 8.a   Osztályfőnök: Horváth Zoltánné 1. Andirkó Péter 2. Ardeleán Vivien 3. Bodrogi Réka 4. Erdélyi Dávid 5. Fazekas Ágnes 6. Földes Dániel 7. Fülöp Anikó 8. Garai Vivien 9. Gyimesi Laura 10. Hegyi Alexandra 11. Herold Dániel 12. Horváth Tamás 13. Kamocsai Márta 14. Kocsi Viktória 15. Lakatos Ariella 16. Lukács Gábor  17. Nagy Diána 18. Nicsi Klaudia Katalin 19. Polczer  Zsuzsanna 20. Pusztai Patrícia 21. Rideg Béla 22. Takács Dávid 23. Tímár Csaba 24. Váczi Bettina 25. Varga Krisztián 26. Vincze Nóra
2007/2008. 8.b Osztályfőnök: Kukorelliné Szabó Mónika 1.  Bagó Aida 2.  Baracskai Zoltán 3.  Bólya Olivér 4.  Csontos Roland 5.  Dobos Dóra 6.  Gáspár Márk 7.  Juhász Fanni 8.  Kocsis Erik 9.  Koncsag Ferenc 10. Kopócs Barbara 11. Oross Kristóf 12. Panyi Dóra 13. Papp Alexandra 14. Puter Bianka Gina 15. Sali Réka  16. Sarmon Adrián 17. Sulyok Evelin 18. Szabó Zsanett 19. Szalai Balázs 20. Szerencsi Diána 21. Tárnoki Melinda 22. Torma Bence 23. Turóczi Noémi 24. Varga Krisztián
2008/2009. 8.a Osztályfőnök: Dr. Németh Józsefné 1.  Bizzer Ádám 2.  Budai Ádám 3.  Fazekas Dóra 4.  Hadarics Nikolett 5.  Hatt Nikolett 6.  Hauk Jennifer7.  Hegedüs Dávid8.  Horváth Áron 9.  Horváth Noémi10. Kapás Botond 11. Körmendi Tamara 12. Makra Zsolt 13. Molnár Flóra 14. Nagy Gábor 15. Nagy Patrik  16. Nagy Szabolcs 17. Obertol Anna 18. Ocskó Roberta 19. Papp Soma Bendegúz20. Pék Petra21. Pethő Attila 22. Szabó Gergő23. Truhlig Noémi
2008/2009. 8.b Osztályfőnök: Piszkerné Gergócs Rita 1.  Birtalan Paula Dalma 2.  Csidei Gábor 3.  Diószegi József 4.  Hangyál Ádám 5.  Horváth Dávid 6.  Horváth Dóra7.  Horváth Edina8.  Kocka Szabolcs 9.  Lázár Adrienn10. Major Máté 11. Markó Alexandra 12. Marosi Roxána 13. Németh András 14. Pápai Kristóf 15. Reményik Csaba  16. Seres Norbert 17. Szabó Éva Dóra 18. Takács Bence 19. Tóth Beatrix20. Tóth Márk
2009/2010. 8.a
Osztályfőnök: Dr. Bartháné Kovács Gyöngyi
Balogh Barbara
Domján Péter
Etseyatse Dávid
Györkös István
Horváth Dániel Márk
Juhász Bálint
Juhász Veronika Réka
Jungbauer Loretta Anna
Kiss Donát
Körmendi Erika
Lukács Balázs
Nagy Loretta
Nagy Márton János
Nagy Máté
Pákai Szabina
Pintér Eszter
Rumi István
Samu Vivien
Soós Tamás
Szücs Mátyás
Varga Vivien
2009/2010. 8.b
Osztályfőnök: Lakics Katalin
Bittmann Patrik
Csontos Zsolt
Dombi András
Forgó Alex
Guszti Nikolett
Horváth Bettina
Jagodics Martin
Jánka Péter
Kolompár Ottó
Marton Gábor
Micskó Gábor
Nagy Ákos
Németh Alexandra
Németh Márk Attila
Nyáradi  Rebeka
Peres Marcell
Svajda Vajk
Tállai Márk
Tapolcsányi József Márk
Torma Barna
2010/2011. 8.a
Osztályfőnök: Pápistáné Tarnai Gabriella
1. Csesznek Dorina
2. Demeter Dávid
3. Diószegi András
4. Gazdig Rita
5. Gyűrűs Boglárka
6. Hatt Gábor
7. Hegedüs Réka        
8. Horváth Ildikó
9. Kokas  Dominik Zsolt
10. Kürtösi Kitti
11. Lupták Balázs
12. Nagy Dávid
13. Nagy Zita Mária
14. Niertit Bálint
15. Péntek Zoltán István
16. Rigó Dániel
17. Soós Roland
18. Szuszán Judit Ramóna
19. Tóth Ádám
2010/2011. 8.b
Osztályfőnök: Fazekas Zoltánné
1. Al Alaw Bazil       
2. Bálint Ádám
3. Barka Bence
4. Bokor Zoltán
5. Bukó Dávid
6. Csányi Vivien
7. Farkas Dávid
8. Farkas Máté
9. Gulyás Bence
10. Hegyi Szilárd
11. Jankó Melinda
12. Lázár József
13. Létai Alexandra
14. Németh Enikő      
15. Papp Ádám György
16. Papp Adrienn
17. Popper Brigitta Erzsébet
18. Rugovics Laura
19. Schlőgl Péter
20. Szabó Roland
21. Szalóky Szilárd
22. Szipli Dávid
23. Szűcs Viktória
24. Takács Aliz Tünde
25. Tolnai Dániel
26. Tóth Rebeka
  2011/2012. 8.a
Osztályfőnök: Etseyatse Andrea
1.   Ács Péter
2.   Barnyai Júlia
3.   Baranyai Zsófia
4.   Bodor Dominika
5.   Csordás Regina
6.   Deribó Patrícia
7.   Dinya Klaudia
8.   Dukkon Daniella
9.   Dukkon Dominika
10. Györkös Zoltán
11. Horváth Ábel
12. Horváth Rebeka
13. Horváth Rita
14. Horváth Zsófia
15. Krasznai Dóra Zsuzsanna
16. Mecséri Dávid Márk
17. Pálinger Dávid
18. Pusztai Virág
19. Tímár Béla Krisztián
20. Varga Dániel
21. Varjasi Virág
22. Vitális Szilárd Sándor
 
  2011/2012. 8.b
Osztályfőnök: Horváth Zoltánné
1.   Bertalan Bence
2.   Czencz Vanessza Orsolya
3.   Dupcsik Viktória
4.   Fazekas Andrea
5.   Gazdig Alexandra
6.   Györkös Dominik Gábor
7.   Hajba Laura
8.   Kovács Dávid
9.   Kozicska László
10. Lakatos Alexandra
11. Lévai Bence
12. Németh István Flórián
13. Parcsami Zsófia
14. Posta Ákos
15. Soós Adrián
16. Szalai Tibor
17. Szíjgyártó Szabolcs
18. Toporán Gergely
19. Tóvaj Csaba
20. Varga Szabolcs
 
  2012/2013. 8.a
Osztályfőnök: Dr. Németh Józsefné
1. Csihi Boglárka 
2. Domján Erhard Tibor 
3. Egervári Berta Boglárka 
4. Hofbauer Klaudia 
5. Horváth Dániel 
6. Horváth Máté 
7. Horváth Tamás Gábor 
8. Kálóczy Péter Lajos 
9. Kern Ármin 
10. Konrád Gergő 
11. Kurcsics Vivien 
12. Makai Nóra 
13. Nagy Abigél 
14. Pákozdi Izabella 
15. Parcsami Sára 
16. Pénzes Gergő Balázs
17. Prédl Attila Antal 
18. Sipőcz Márton 
19. Varga Eszter 
  2012/2013. 8.b
Osztályfőnök: Piszkerné Gergócs Rita
1. Ács Bence 
2. Bécsy Rebeka 
3. Bogdán Bence 
4. Győri Tamás 
5. Györkös Csenge 
6. Horváth Alex 
7. Horváth Attila 
8. Horváth Márk 
9. Kletner Éva 
10. Klujber Bence 
11. Kolompár Krisztofer 
12. Kovács Dávid 
13. Matis Tamás 
14. Németh Nikolett 
15. Nicorut Norbert 
16. Pádár Béla Szilárd 
17. Pozsgai Eszter 
18. Rácz Dávid 
19. Soós Ádám 
20. Steingart Péter 
21. Turóczi Bettina 
  2013-2014. 8.a
Osztályfőnök: Lakics Katalin
1. Bognár Beatrix 
2. Csordás Gergely 
3. Háromszéki Petra 
4. Horváth Dóra 
5. Horváth Réka 
6. Lakatos Bálint 
7. Marafkó Amanda 
8. Németh Armand 
9. Niertit Márton 
10. Papp Dominika 
11. Popper Bálint
12. Rácz Nóra 
13. Scheer Patrícia 
14. Sinka Gergely 
15. Szitás Lili 
16. Tóth Petra 
17. Töreky Dániel 
18. Tranker - Sterna Dávid 
  2013-2014. 8.b
Osztályfőnök: Dr. Bartháné Kovács Gyöngyi
1. Barkóczi Károly 
2. Bölöni Stella 
3. Burkus Bálint 
4. Burkus Dániel 
5. Dobra Eszter Virág 
6. Eőri Mercédesz 
7. Fekete Zsolt
8. Halász Máté 
9. Kadlecsik Márk László 
10. Lukács Lilla 
11. Magyar Vivien 
12. Mészáros Martin 
13. Simigla L. Richárd 
14. Simigla L. Noémi 
15. Simigla L. Roland 
16. Somogyi Dóra 
17. Szemethy Gábor 
18. Szita Martin 
19. Zséder Klaudia Zsuzsanna 
  2014-2015. 8.a
Osztályfőnök: Pápistáné Tarnai Gabriella
1. Béres Benedek 
2. Burkus Eszter 
3. Csihi Mátyás 
4. Deme Balázs 
5. Domján Írisz Eliza 
6. Farkas Zsófia 
7. Györkös Virág Mária 
8. Horváth Barnabás 
9. Horváth Dániel Lajos 
10. Horváth Viktória 
11. Juhász Ákos 
12. Nagy Regina 
13. Nagy Szabolcs 
14. Pálinger Szabolcs 
15. Polczer Evelin 
16. Sárközi Anna 
17. Sipőcz Rebeka 
18. Steingart Balázs 
19. Szalai Zsuzsanna 
20. Tóth Anna Roberta 
21. Turóczi Georgina 
22. Varga Balázs 
23. Vári András Márton 
  2014-2015. 8.b
Osztályfőnök: Papy Gabriella
1. Bálint Diána
2. Benda Dominika 
3. Berki Bianka
4. Berki Tamara 
5. Birtalan Karola Klára 
6. Bogdán Richárd 
7. Farkas Natália
8. Hartai Ákos 
9. Horváth Máté 
10. Jeremiás Norbert
11. Kövesdi Árpád Bálint 
12. Kreicz Dániel 
13. Létai Klaudia 
14. Nagy Dorina Dzsenifer 
15. Nagy Ninetta 
16. Németh Veronika
17. Ördög Orsolya Henrietta
18. Papp Róbert 
19. Pleszing Dóra 
20. Steingart Donát 
21. Szórádi Sándor 
22. Takács Viktória Tünde 
23. Tolnai Roland 
24. Toporán Dávid 
25. Varga Cintia 
 

 

2015-2016 8.a
Osztályfőnök: Etseyatse Andrea
1. Bálind Kata
2. Balogh Diána
3. Edvi Dalma
4. Fömötör Flóra
5. Füleki Réka
6. Györkös Vincze István
7. Hegedüs Zsombor
8. Horváth Alexandra
9. Koch Vanessza
10. Kokas Erzsébet
11. Komjáti Katalin Mária
12. Krajczár Fanni
13. Kümmel Patrícia
14. Makra Tamás
15. Mészáros Regina
16. Molnár Lili
17. Németh Nóra
18. Parcsami Bálint
19. Rainiss Zsombor
20. Sári Cintia
21. Szabó Adrián
22. Tomolák Máté
23. Torma Luca
24. Tóth Kata
 

 

2015-2016 8.b
Osztályfőnök: Horváthné Ferencz Judit
1. Bécsy István
2. Bertalan Dániel
3. Bese Barnabás
4. Bognár Anita
5. Bujdosó Máté
6. Dinya Dávid
7. Gergely Norbert
8. Háromszéki László János
9. Horváth Márk
10. Horváth Martin
11. Horváth Szilárd
12. Kis Fanni Dorina
13. Kustyán Márton
14. Lantos Bianka
15. Merkó Dániel
16. Molnár Gábor
17. Nagy Alexandra
18. Pálffy Bence
19. Tapolcsányi György
20. Tömböly Dominik
21. Török Gergely
22. Varga Márton Levente
23. Varga Zádor András
24. Vér Viktória
25. Virág Antal
 

 

2016-2017 8.a
Osztályfőnök: Dr. Németh Józsefné
1. Benke Kolos
2. Bizzer Milán Gergő
3. Blaskovits Alina
4. Braunsteiner Virág
5. Hegedüs Zétény
6. Józsa Mátyás
7. Juhász Anna
8. Keszeli Adrienn Aliza
9. Kletner Nikolett
10. Kovács Martin
11. Pereira Américo Denilson
12. Szabó Réka
13. Szombathy Ádám
14. Tar Marcell
15. Téringer Anna
16. Tóth Ninetta
17. Varga Emese
18. Zoubiri Hamza
 

 

2016-2017 8.b
Osztályfőnök: Bizzerné Szabó Judit
1. Barka Kitti
2. Csidei Bálint Dávid
3. Csontos Marcell Krisztián
4. Farkas Vivien
5. Kis Valter Milán
6. Kőhalmi Kornél
7. Lang Cintia
8. Lipták Máté András
9. Magyar Balázs
10. Németh Pál Norbert
11. Orbán Szabina Hanna
12. Sárváry Adrienn Mária
13. Simon Kristóf
14. Szabó Dominik
15. Szabó Johanna
16. Szendrői Szabolcs
17. Tóth Márk
18. Vad Dorothea
19. Vincze Barna Benedek
20. Zsédely Boglárka
21. Zsédely Réka

 

 

 

 

2017-2018 8.a
Osztályfőnök:
Dr. Bartháné Kovács Gyöngyi

1. Cepek Szabina
2. Halász Dávid
3. Horváth Janka Eszter
4. Kasztner Zsófia
5. Kovács Fruzsina Aliz
6. Marton Janka
7. Móricz Flóra
8. Morva Rebeka Adél
9. Pintér Gitta Ágnes
10. Rainiss Veronika
11. Szűcs Orsolya
12. Vadász Botond
13. Varga Emese Zsófia
14. Varga Viola
15. Vitális Zsófia Adél
16. Zsenák Fanni
 

 

2017-2018 8.b
Osztályfőnök: Sterna Edit
1. Csontos Szilvia
2. Horváth Réka
3. Janik Dávid
4. Jankó Diána
5. Jungvirth László
6. Keresztes Georgina
7. Laáber Beatrix
8. Lanczendorfer Bálint
9. Major Eszter Noémi
10. Markotics Dóra
11. Nagy Nikolett
12. Péntek Richárd
13. Sápi Zsófia Adrienn
14. Simon Barbara
 

 

2018-2019 8.a
Osztályfőnök:Papy Gabriella
1. Ábrám Virág
2. Balaskó Bese Bogát
3. Ballai Lili
4. Balogh Bence Nándor
5. Balogh Kristóf
6. Becker Dorka
7. Bodó Eszter
8. Ferguson Iona Flóra
9. Gintli Szabina
10. Havadi-Nagy Réka
11. Idei Levente
12. Józsa Bence
13. Károlyi József
14. Kennedy Margita Rózsa
15. Meizer Balázs
16. Nagy Korina
17. Németh Noémi
18. Németh-Kövi Laura
19. Papp Petra
20. Pingiczer Gréta
21. Pusztai Letícia Boglárka
22. Rázsó Kata Lilla
23. Rigó Viktória Gerda
24. Szövérfi Csongor
25. Tóth Réka
 

 

 

2018-2019 8.b
Osztályfőnök: Lakics Katalin majd
Piszkerné Gergócs Rita

1. Andorka Zoltán Ferenc
2. Balla Botond János
3. Bándly Botond
4. Bene Laura
5. Czelter Péter
6. Dovánszki Noel Filip
7. Fülöp Boglárka
8. Gebauer Alexa
9. Gremola Milán Péter
10. Hajba Márk
11. Horváth Csaba
12. Horváth Gergő
13. Horváth Vanessza
14. Jeremiás Eszter
15. Józsa Daniella
16. Major Martin Péter
17. Merkó Kíra
18. Nyári Kitti Dorina
19. Serbán Sebastian
20. Sípos Roland Ákos
21. Szabó Bence Viktor
22. Szédelyi Kristóf Győző
23. Tóth Liliána
24. Vörös Petra