Hírek

Munkarend

 

2017. április HAVI MUNKAREND


IDŐPONT

PROGRAMOK

HELYSZÍN

2017.04.01.

900

Kormos I. városi versmondó verseny

Generációk Háza

2017.04.03-07.

 

Digitális témahét

 

2017.04.03.

1515

Alapfokú bajnokság – kosárlabda IV.kcs.

Pannonhalma

2017.04.04.

900

„Hegyalján innen, Sokorón túl” népmesemondó verseny

Ménfőcsanak Bezerédj-kastély

900

Lengyel Alfréd Honismereti Verseny

Látogató Központ

1330

Interaktív fizikaóra

MOBILIS

2017.04.05.

800-1400

Papírgyűjtés

 

2017.04.06.

1000

SNI Szépíró Verseny

Győrújbarát

1330-1500

Múzeumi foglalkozás – 1.b és 1.c osztályok

Borsos M. Múzeum

1400-

„Nyílt szakkör”: hagyományos tojásfestés felsősöknek

21.terem

1800

Csellós szülői értekezlet

22. terem

2017.04.07.

830

Váci Művészeti Napok – versmondó, népdaléneklési verseny

Váci iskola

1000

Kaán Károly természetismereti verseny – megyei döntő

Petőfi iskola- Ménfőcsanak

1400-1600

Bendegúz Tudásbajnokság – megyei döntő

iskolánk termei

2017.04.08.

1000

Teleki földrajz verseny megyei döntő

Kazinczy gimnázium

 

Czuczor Nyelvművelő Verseny

Kölcsey F. Ált. Isk.

2017.04.10-12.

 

Erdei iskola – 4.a osztály

Ravazd

2017.04.10.

1030

Üzemlátogatás – 7. a osztály

Komédiás Étterem

2017.04.11.

 

Befizetés május hónapra

 

830

Móricz Zs. Városi Prózamondó Verseny

Móricz iskola

lemenős szünet

PEONZA bemutató 1-6. évfolyam

 

 

Költészet napi megemlékezés

József A. szobor

2017.04.12.

 

Kovács Margit Megyei Matematikai Rejtvényfejtő Verseny

Kovács M. iskola

1330

Interaktív kémia óra

MOBILIS

2017.04.13-18.

 

Tavaszi szünet

 

2017.04.19-21.

 

 

Erdei iskola – 6. évfolyam

Dunasziget

2017.04.19.

800

Tulipános Teniszverseny

Kálóczy téri teniszpályák

1430-1500

Múzeumi foglalkozás – 2.a osztály

Borsos M. Múzeum

 

2017.04.20-21.

800-1900

2017. évben tankötelessé váló gyermekek általános iskolai beiratkozása

 

2017.04.21.

 

Pótbefizetés

 

1400

Kormos I. Versmondó Verseny – döntő

Generációk Háza

2017.04.22.

1000

Hermann Ottó biológiaverseny – megyei döntő

 

2017.04.24-28.

 

Fenntarthatósági Témahét

 

2017.04.24.

1400

Felsős színházbérlet 3. előadás – Szegény Dzsoni és Árnika; Indulás: 1320 aula

Vaskakas Művészeti Központ

2017.04.25.

 

1600

1700

Fogadó óra

Alsó tagozat

Flső tagozat

 

2017.04.27.

1400

Éneklő Ifjúság

 

1330-1500

Múzeumi foglalkozás

3.a és 4.b osztály

Várkazamata-Kőtár

Borsos M. Múzeum

1000

SNI Természettudományos verseny

Kossuth iskola