Hírek

Munkarend

 

2016. április HAVI MUNKAREND

 

IDŐPONT

PROGRAMOK

HELYSZÍN

2016.04.01..

 

DIÁKNAP (számozott nap!)

 

900

Múzeumi foglalkozás – 3.b

 

2016.04.04.

1200-1400

„A sport legyen a Tied” – 2.a, 3.b osztályokból gyerekek

Egyetemi kiscsarnok

2016.04.05.

900

Kerékpáros Ifjúsági Kupa

GyRK

900

„Hegyalján innen, Sokorón túl” népmesemondó verseny

Ménfőcsanak Bezerédj-kastély

1000-1200

Üzemlátogatás – 7.évf. 18 fő

Borsodi Műhely

 

Látogatás a Hulladékkezelő Központba – 3.a

Sashegy

2016.04.06.

1700

Műsoros szülői értekezlet – zongora

06.terem

2016.04.07.

900

Ki a mester két keréken?

GyRK

1300

Múzeumi foglalkozás – 2. a

 

1400

Angol drámajáték vetélkedő

Öveges isk.

1430

Gerencsér Éva megyei magyar nyelvi tanulmányi verseny

Audi isk.

1530

Alapfokú bajnokság – röplabda – III.kcs. – Kodály-Móra

 

1530-1700

Tavaszi játszóház: „RÁHANGOLÓ” – az elsősök vidám műsora, majd kézműves foglalkozások

 

2016.04.08.

1430

Oxford angolverseny – szóbeli

Oxford nyelvisk.

1500

Czuczor Gergely Nyelvművelő Verseny – középdöntő

Kölcsey F. Ált. Isk.

2016.04.09.

830

4. évfolyam hagyományos budapesti kirándulása

 

 

1000

Vollé 2020 – Röpsuli – ált. iskolás röplabda verseny

Egyetemi edzőcsarnok

2016.04.11.

1-2. óra

Önismereti tréning – 7.a és 7.b

 

 

Költészetnapi megemlékezés

 

2016.04.11-12.

 

Ebédbefizetés május hónapra

 

2016.04.12.

1545

Alapfokú bajnokság – röplabda –IV.kcs. Kodály-Radnóti

 

2016.04.13.

3-4-5. óra

DADA órák – 4.b, 7.b, 7.a

 

1300

Alsós színházbérletes előadás – Árgyélus és Tündér Ilona (indulás 1230 Zöld u.)

 

2016.04.14-15.

8 órától

Leendő első osztályosok regisztrációja

05. terem

2016.04.15.

900

Barsi Ernő Népdaléneklési Verseny

Révai M. Gimnázium

930

Váci Művészeti Napok: versmondóverseny

 

1000

Kaán Károly Természetismeret Verseny – megyei forduló

Baross isk.

1400

Kormos István Városi Versmondó Verseny – döntő

Gyermekek Háza

1400

Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság megyei versenye iskolánkban

 

1430

Alapfokú bajnokság – kosárlabda

Nádorvárosi isk.

2015.04.16.

 

SNI Szépíró Verseny – országos döntő

Budapest

2016.04.18-21.

 

„Így tanítunk – tanulunk” az alsó tagozaton

 

2016.04.18.

1000

Diákolimpia – atlétika összetett csapatbajnokság I.-II. kcs.

 

2016.04.19.

 

Pótbefizetés

 

1000

Diákolimpia – atlétika összetett csapatbajnokság III. kcs.

 

2015.04.20.

930

Éneklő Ifjúság

Zsinagóga

1000

Diákolimpia – atlétika összetett csapatbajnokság IV. kcs.

 

1400

Felsős színházbérletes előadás – Az Aranyember (indulás 1320 aula)

 

1400

Alapfokú bajnokság – röplabda – III.kcs.

Petőfi isk.

1430

Mi világunk – környezetismereti vetélkedő

Móra iskola

2016.04.22.

 

Pedagógiai nap

 

2016.04.23.

 

Kodály kamaraének találkozó

Budapest

1000

Herman Ottó Biológia Verseny

 

2016.04.25-27.

 

„Így tanítunk – tanulunk” a felső tagozaton

 

2016.04.25.

1500

Alapfokú bajnokság – röplabda IV.kcs.

Móra isk.

2016. 04.26.

1000

Iskolai hangverseny – 3.előadás

Aula

1600 (alsó)
1630 (felső)

Fogadó óra

 

2016.04.27-28.

 

6. a osztály – Erdei iskola

Dunasziget

2016.04.27.

 

Eötvös-Viadal – SNI csapatverseny

Eötvös isk.

 

Arany – történelemverseny

Arany iskola

2016.04.29

730-

„Te szedd!”- szemétszedés